Hakkımızda

Blues of istanbul, asansör sektöründe 1976 yılından bu yana hizmet vermiş, çalışmalarında uluslararası sertifikalar ve ödüller kazanmış, kalitesini Türkiye ve dünyaya kanıtlamış, tescilli bir kuruluş ve markadır.

Firmamız Blues of istanbul Asansör olarak % 100 Yerli sermaye ile kurulmuş olup bu gün 7000m2 kapalı alan içerisinde faaliyetine devam etmektedir. Teknik ve üretim kapasitesini her geçen gün yükseltmeye devam ediyor. Yeni nesil çevre dostu ileri teknoloji ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır. Sektör içerisindeki birçok yabancı firma ile ortaklık sağlamıştır. Sektöründeki birçok kuruluşa öncülük eden firmamız Türkiye'nin yerli üreticileri arasında 1. sıradadır. Dünya standartlarında asansör sertifikalarına sahip bir firmadır.

İTHALAT ve İHRACAT pazarlama ağında geniş yelpazeye sahip olan firmamız Türkiye'de olduğu gibi tüm komşu ülkelerde dahil olmak üzere Avrupa pazarında da başarılı çalışmalara imza atmıştır. Kalitesi referansları ile sabitlenmiş olan Blues of istanbul Asansör, çalışmalarında kazanmış olduğu başarıların haklı gururunu taşımaktadır.

Üretim ve montaj faaliyetlerimizde iş güvenliğini ön planda tutarak kalite standartlarımızı daima yüksek tutmaktayız. Her gün gelişen teknolojiyi aralıksız takip eden ve gelişmelerde pay sahibi olan firmamız çalışma politikamızdan ödün vermeden siz sayın çözüm ortaklarımıza en iyi hizmeti sağlamaktan onur duymaktadır.

Personellerimiz Mühendis ve Mimarlarımız