Yuvarlak Asansör

Yuvarlak Asansör

Yuvarlak asansör , Cam Asansör , Oval Asansör , Tüp Asansör , Altıgen Asansör Olips Asansör , Dairesel asansör

TUBE oval yapısı ile en küçük merdiven boşluklarına kolayca uygulanır. Çelik konstrüksiyon şaft ihtiyacı olmayan Tube 4 durağa kadar güvenle uygulanır. Oval kat kapıları ve yuvarlak şeffaf kabini ile evlerinize ayrı bir görünüm katar. Evlerinizin dekoruna ve yapısına uygun ister yuvarlak ister köşeli tasarımlarımız ile alandan tasarruf sağlayan Tube 85 Kg’dan başlayan taşıma kapasitesi ve 15 cm/sn hız ile konfor sunar.

Mükemmel bir ev asansörü olan Tube, panoramik cam veya şeffaf kırılmaz fiber karbon kaplaması, aydınlık ve ferah alanlar sunar. Asansör kuyusu ve makine dairesi gerektirmeyen yapısı ile en küçük alanlara kolayca monte edilebilir. Oval ışın bariyeri, yumuşak kalkış ve duruş özelliği ve ultra sessiz bir sürüş ile gece gündüz güven içerisinde kullanabilirsiniz.

Oval ev asansörleri daha geniş kabin alanı sunar

Otomatik ve manuel kurtarma sistemlerine sahip olan Tubelift, tamamen otomatik olup bir düğmeye dokunarak hareket eder. İthal motoru, yumuşak kalkış ve duruş sistemi, İtalyan malı elektronik kontrollü kapı güvenlik aksamları ile güvenli asansörlerdir.

Oval Asansör